Provinciale Makelaars

Jong Leren Eten Makelaars zijn makelaars die regionaal aanbod breed weten te organiseren. Ze denken mee over een samenhangende aanpak die voor de scholen en kinderopvangcentra in die regio werkt. Elke provincie heeft een eigen JLE-makelaar. Zij werken nauw samen met adviseurs van de GGDen, JOGG, IVN en de lokale en regionale Natuur- en Milieu Educatiecentra (NME). De makelaars zijn in feite de ‘wegwijzer en aanjager’ in hun provincie/regio.

 

Provincie Naam   E-mail Telefoon
Groningen Hannelore Börger GGD Groningen hannelore.borger@ggd.groningen.nl  06-20515753
Hannie Poletiek GGD Groningen hannie.poletiek@ggd.groningen.nl  

06-25634103

 

Friesland Joline Cohen Tervaert GGD Friesland J.CohenTervaert@ggdfryslan.nl 088-2299186
Agnes Bakker IVN Noord a.bakker@ivn.nl  

06-25325336

 

Drenthe Karlijn Meijerink IVN Noord k.meijerink@ivn.nl 06-19409145
Sharon van der Ploeg-Bakker GGD Drenthe s.vanderploeg@ggddrenthe.nl  

06-51712083 / 0592-306383

 

Overijssel Alma Streefkerk Natuur en Milieu Overijssel streefkerk@natuurenmilieuoverijssel.nl 038-4250960
Tineke Jansen Sportservice Overijssel tjansen@sportserviceoverijssel.nl  

038-4577774 / 06-51892825

 

Flevoland Marian Kuijs GGD Flevoland M.Kuijs@ggdflevoland.nl 06-51483405
Anna Bilker IVN Flevoland a.bilker@ivn.nl  

06-46194737

 

Gelderland  

Jolijn Zwart – van Kessel

 

Wageningen Universiteit

jolijn.zwart-vankessel@wur.nl 0317-489671
Bernadette Janssen GGD Gelderland Zuid BJanssen@ggdgelderlandzuid.nl  

088-1447119

 

Utrecht Ineke van Laar GGD regio Utrecht IvanLaar@ggdru.nl 06-83989660
Karin Verreck IVN Nederland k.verreck@ivn.nl  

06-52403337

 

Noord-Holland Annette de Vries ANMEC de.vries@anmec.nl 06-55320732
Hilda Akkermans ANMEC akkermans@anmec.nl  

06-41729056

 

Zuid-Holland Henk Mirck IVN Nederland h.mirck@ivn.nl 06-18301206
Pamela van Kessel Gemeente Den Haag pamela.vankessel@denhaag.nl  

06-45482333

 

Zeeland Brenda Jasperse Gemeente Terneuzen b.dehaan@terneuzen.nl 06-53225771
Vincent van der Veen IVN Zeeland v.van.der.veen@ivn.nl  

06-11451453

 

Noord-Brabant Judith Piek GGD Hart voor Brabant j.piek@ggdhvb.nl 06-53889541 / 088-3686368
Wim Ruis IVN Brabant w.ruis@IVN.nl  

06-46250735

 

Limburg Truusje Diepenmaat GGD Zuid Limburg truus.diepenmaat@ggdzl.nl 06-46135837
Brechje Kolle CNME Maastricht kolle@cnme.nl 06-47330926